چالش خرید و فروش اگزوز ضایعاتی در قم

همه ما می دانیم که دود خودرو یکی از مهم ترین علل های آلودگی هوا به شمار می رود. دود زیاد خودرو ناشی از خرابی اگزوز است که نمی تواند به خوبی آلودگی های موجود درموتور را دفن کند.اگزوز ضایعاتی در قم بازار خرید و فروش گسترده ای ندارند. این خرید و فروش بیشتر توسط افراد و با یک الی چند واسطه انجام می شود. مجموعه ما با بیش از چند سال سابقه در زمینه خرید اگزوز ضایعاتی از مشتریان در سطح کشوراست. همچنین در صادرات به کشور های همسایه، در این زمینه از تجربیات و تخصص بالایی برخوردار است. مجموعه ما اخیراٌ فعالیت خود را در قم به منظور تسریع روند خرید اگزوز ضایعاتی از مشتریان آغاز کرده است. یکی از مهم ترین اقدامات ما در این زمینه استفاده بهینه از بازیافت و ضایعات در صنعت داخلی و خارجی است. چنانچه می خواهید با ما همکاری های لازم را جهت فروش اگزوز های ضایعاتی و یا مشتقات آن انجام دهید، می توانید از اطلاعات تماس زیر برای تماس با ما استفاده نمائید.

اگزوز ضایعاتی

 

مراکز خرید اگزوز در قم

مجموعه ما در قم به دو صورت حضوری و غیر حضوری از شما ضایعات مورد نظر را خریداری می کند. مجموعه ما دارای 4 مرکز خرید اگزوز ضایعاتی از مشتریانمان می باشد. چنانچه می خواهید به صورت حضوری اگزوز بازیافتی خود را به فروش برسانید، می توانید به مراکز ما مراجعه نمائید. برای اطلاع از آدرس مراکز، می توانید از طریق اطلاعات تماس، با ما ارتباط بگیرید و در این مورد آگاهی لازم را کسب نمائید.

چالش خرید و فروش اگزوز ضایعاتی

 

نوع اگزوز های خریداری شده در قم

مجموعه ما در قم انواع اگزوز ها و مشتقات زیر را از شما خریداری خواهد کرد. چنانچه می خواهید با ما همکاری کنید، لطفا برای آگاهی بیشتر، لیست زیر را مشاهده نمائید. (لازم به ذکر است که تمامی موارد پایین، هم به صورت عمده و هم به صورت خرده از شما خریداری خواهند شد.)

1- اگزوز خودرو های سواری (تک خروجی، دو خروجی، دوگانه مختلف و مشتقان آن نظیر کاتالیست و …) .
2- اگزوز وسایل نقلیه سنگین به همراه تمامی مشتقات آن.
3- اگزوز موتور سیکلت
3- همه نوع کاتالیزور های اگزوز
برای اطلاع از روند بازیافت، کمی توانید فیلم مربوطه را مشاهده کنید.
چالش خرید و فروش اگزوز ضایعاتی

نظر برای “چالش خرید و فروش اگزوز ضایعاتی در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید