قیمت ضایعات اگزوز به همراه خاک

مجموعه اگزوز ضایعاتی امین که در زمینه خرید اگزوز ضایعاتی در سراسر کشور فعالیت می کند و سابقه ای درخشان در این زمینه دارد، با شما مشتریان و جمع کنندگان این نوع ضایعات وارد همکاری می شود. مجموعه ما اگزوز های ضایعاتی را اعّم از اگزوز های خودرو های سواری، نیمه سنگین و سنگین از شما عزیزان خریداری خواهد کرد. در ادامه، می خواهیم به بررسی کمّی و کیفی این خرید از شما عزیزان بپردازیم.

اگزوز ضایعاتی

خرید اگزوز ضایعاتی به همراه خاک و محتویات داخل آن

یکی از شرایط خریداری مجموعه ما این است که اگزوزی که به ما ارائه می دهید باید پُر باشد. یعنی محتویات و خاک اگزوز، باید به صورت کامل داخل اگزوز باشد. لذا قبل از ارائه اگزوز ها به مجموعه ما از خالی کردن اگزوز جمع آوری شده خودداری نمائید. در غیر این صورت، ممکن است تا از خرید اگزوز شما صرف نظر کنیم و یا قیمت کمتری را به شما برای خرید پیشنهاد دهیم.

خرید ضایعات اگزوز

چگونگی قیمت دهی جهت خرید اگزوز به شما مشتریان عزیز

چیزی که برای جمع کنندگان ضایعات اگزوز و یا کسانی که می خواهند اگزوز فرسوده خود را به فروش برسانند مهم و دارای اهمیت است، این است که قیمت خرید این نوع اگزوز ها به چه صورت است. در ادامه به شرایظ فیمت دهی مجموعه به مشتریان عزیز خواهیم پرداخت.

اگزوز ضایعاتی و فرسوده

پُر بودن ضایعات اگزوز  (خاک و دیگر مواد داخل اگزوز باشد)

یکی از مهم ترین عامل قیمت گذاری اگزوز های فرسوده، پر بودن آن است و این ویژگی، قیمت اگزوز را بالاتر می برد. پس خاک و باقی محتویات داخل اگزوز برای ما حائز اهمیت است.

نوع خودروی اگزوز

مهم است که اگزوز تحویلی شما متعلق به کدام نوع وسیله نقلیه است. سواری،سنگین و یا نیمه سنگین؟ و یا اینکه سوخت تامینی خود رو از کدام نوع بوده است. بنزین،گاز و یا گازوئیل؟ این موارد به دلیل میزان فرسودگی اگزوز نیز مهم و حائز اهمیت است.

کد درج شده روی اگزوز

شاید این مورد را تا به حال ندیده باشید اما یک کد روی بدنه هر اگزوز قرار دارد که نشان دهنده اطلاعات کامل اگزوز است. این کد نیز برای خریداری و قیمت دادن از طرف مجموعه ما نیز دارای اهمیت است. لذا این مورد را هم به همراه موارد قبلی، هنگام ارسال اطلاعات اگزوز های خود، برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بتوانند به بهترین شکل، قیمت نهایی اگزوز را به شما ارائه دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید