خرید و فروش کاتالیزور اگزوز ضایعاتی

کاتالیزور اگزوز قسمتی از اگزوز است که در خارج شدن گازهای اتومبیل نقش بسزایی دارد. گاز های خروجی از اتومبیل به همراه اکسیژن هست و به صورت اکسید خارج می شود. همچنین کاتالیزوز اگزوز یکی از قطعه های اساسی اتومبیل در جهت آلایندگی است. در کاتالیزور هر اگزوز یک قطعه اسفنجی هر کاتالیزور اگزوز یک عمر مفیدی دارد. عمر کارکرد مفید کاتالیزور اگزوز خودروها بین 60 تا 80 هزار کیلومتر و عمر زمانی آن حدود 2 الی 4 سال است. استفاده از اگزوز فرسوده شده می تواند به مرور زمان باعث آسیب رساندن به موتور اتومبیل شود. پس بهتر است بعد از فرسوده شدن، اگزوز کنار گذاشته شود. در ادامه به نحوه خرید و فروش اگزوز ضایعاتی خواهیم پرداخت.

کاتالیزور اگزوز ضایعاتی

خرابی اگزوز

خرابی اگزوز ها می تواند در اثر عوامل طبیعی مانند مرطوب بودن هوا باشد. رطوبت هوا باعث می شود که اگزوز خودرو سریعتر پوسیده و زنگ زده شود. همچنین استفاده از سوخت بی کیفیت بر بسیاری از قطعات خودرو تاثیر مخرب می گزارد که یکی از آن قطعات نیز اگزوز است.
لذا استفاده از سوخت مناسب نیز می تواند طول عمر اگزوز را افزایش دهد.
اگزوز ضایعاتی

 

خرید اگزوز ضایعاتی به صورت خرده و عمده

مجموعه ما به صورت عمده و خرده اگزوز های ضایعاتی شما عزیزان را خریداری خواهد کرد. چنانچه فکر می کنید اگزوز خودروی شما دیگر به درد استفاده نمی خورد، با همکاران ما ارتباط بگیرید تا با قیمتی مناسب اگزوز شما را خریداری کنیم. همکاران ما شما را راهنمائی خواهند کرد و نحوه خرید را برای شما توضیح خواهند داد. همچنین درخواست ها و سوالات مد نظر شما را در مورد نحوه خرید و ارسال ضایعات مورد نظر، پاسخ داده و شما را راهنمائی خواهند کرد. چنانچه مایل به برقراری ارتباط تلفنی نیستید می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را تکمیل نمائید بررسی شود. خرید و فروش اگزوز ضایعاتی را با ما تجربه کنید و این کار را به مجموعه ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر، وارد تماس با ما سایت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید